Grano Armando - TORTIGLIONE 500g

Kód: 3270
Neohodnotené
€2,80
Nedostupné
Položka bola vypredaná…

Cestoviny od Grano Armando patria k tým najlepším v Taliansku.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
pri objednávke nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Ich produkty sú ovocím spolupráce farmárov, zeme a prostredia, z akého vzišli. Je to poctivé talianske farmárčenie, čo stojí za každým balením týchto cestovín. Spoločnosť združuje skrz tzv. „Dohodu Armando“ .

Dohoda Armando je oveľa viac ako obchodná dohoda. Je to zdieľanie určitej vízie budúcnosti tými, ktorých živobytie závisí od pšenice. Jej podpísaním sa výrobca, poľnohospodári a agronómovia zaväzujú vyrábať vysoko kvalitnú surovinu a vytvárať tak spojenie medzi pôdou, pšenicou a našimi cestovinami.

Armando je špeciálne, pretože sa vyrába iba z vybraných odrôd 100% talianskej pšenice, ktoré zodpovedajú štandardom našich špecifikácií : pšenica s minimálnym obsahom bielkovín 14,5%, so sklonom k ​​výrobe cestovín a vyváženým množstvom a kvality  lepoku na zabezpečenie cestovín, ktoré sú chutné a zdravé.

Pšenica sa melie na múku v našom vlastnom mlyne

Menej ako 10% talianskych výrobcov cestovín má svoj vlastný mlyn  priamo spojený s továrňou na cestoviny. Kontrolujeme každú fázu spracovania pšenice, od čistenia až po mletie, aby sme získali múku, ktorá je vždy čerstvá, a aby sme zabezpečili jedinečnú chuť našich cestovín.

Dodatočné parametre

Kategória: Cestoviny
Hmotnosť: 500 g
Značky: Iné potraviny
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: